Головна новина

17 Листопада, 2021 У Деражні розпочато ремонт водогону

У місті Деражня, що на Хмельниччині, розпочато  ремонт  зношеної ділянки  водовідведення  протяжністю майже 1,5 км.

 

Мешканці частини мікрорайону «Сільгосптехніка», вул. Промислової і аж до мікрорайону «Цукровиків» не один десяток років потерпають від «принад»  старої і зношеної каналізаційної системи.

«Ця проблема вже  відчувалася у повітрі в прямому розумінні,  а стоки  поширювалися дворами», –  розповів міський голова Деражні Андрій Ковпак. 

Водовідведення  було  у настільки занедбаному стані, що доречніше говорити про нове будівництво і робити  все наново, а не реконструкцію. Відтак кошторис на каналізаційну мережу сягнув мало не двох мільйонів гривень.

Очільник міської громади не один місяць оббивав пороги  різних установ, аби  знайти можливість співфінансування реконструкції мережі водовідведення. І допомогу отримав завдяки  депутатам фракції ВО «Батьківщина» у Хмельницькій районній раді. При перерозподілі  бюджету району на останній  сесії самоврядного органу обранці від політичної сили доклали усіх зусиль, аби спрямувати  Деражнянській міській раді  800 тисяч гривень  на співфінансування проекту по реконструкція каналізаційної мережі.

«Загалом потрібно 1 млн 800 тисяч гривень. З них 800 тисяч вже надійшло і за ці кошти  заздалегідь придбано  труби, насоси, інші матеріали, адже ціна на них постійно зростає», – каже Андрій Ковпак і зазначає, що роботи по реконструкції  каналізаційної мережи  на проблемній ділянці вже розпочато. 

Очільник міста  висловив впевненість, що за підтримки колег з депутатського  корпусу   невдовзі  вдасться вирішити питання і з іншою  частиною коштів.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі