Кримінал

16 Грудня, 2020 Мешканець Хмельниччини, який через «Нову Пошту» придбав наркотичні речовини, отримав покарання

Пакет із речовиною, що містила більше двохсот грамів прекурсору фенілнітропропену житель селища Летичів  придбав у вересні поточного року. Посилку, надіслану від невстановленої особи, отримав у відділені «Нової пошти» в місті Хмельницькому. Заплатив чоловік за наркотичні речовини 7000 гривень.

 

На думку органу досудового розслідування, покупка цієї хімічної речовини була здійснена для подальшого виготовлення психотропних речовин. Тож вже за декілька годин молодого чоловіка за гарячими слідами затримали працівники поліції.

 

Дії чоловіка орган  досудового розслідування кваліфікував за ч.3 ст.311 КК України, як незаконне придбання та зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин.

 

“Суд прийняв  до уваги суспільну небезпеку та ступінь тяжкості вчиненого  кримінального правопорушення. Водночас як обставини, що пом’якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого, суд врахував угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором  та обвинуваченим та його  позитивну репутацію”, – повідомили у суді.

 

Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років без конфіскації майна, але  звільнив від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком терміном на рік і 6 місяців.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі