Кримінал

26 Травня, 2021 Мисливець, що вполював червонокнижного лося на Хмельниччині заплатить штраф

Покарання у виді 17 000 гривень штрафу отримав мисливець, який вполював лося, що занесений до Червоної книги України. Таке рішення Шепетівського міськрайонного суду.

 

Нагадаємо, що у березні член Шепетівської районної організації «Українське товариство мисливців та рибалок», достовірно знаючи про заборону полювання у цей період, взяв рушницю з набоями й пішов до лісу. У 7 кварталі Климентовицького лісництва Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» він побачив двох лосів і вирішив вполювати тварину. Двічі вистреливши, мисливець убив самця віком близько трьох років. Тварина належить до виду «лось європейський», що занесений до Червоної книги України із категорією «вразливий».

 

У результаті незаконних умисних дій обвинувачений завдав державним інтересам у галузі раціонального використання й відтворення диких звірів в особі ДП «Шепетівське лісове господарство» матеріальних збитків на суму 130 000 гривень.

 

Прокурор Шепетівської окружної прокуратури та обвинувачений (за участю захисника) уклали угоду про визнання винуватості, за умовами якої мисливець повністю визнав свою вину в інкримінованому правопорушенні. Сторони дійшли згоди щодо кваліфікації його дій та призначення покарання у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 17000 гривень.

 

У підготовчому судовому засіданні прокурор, обвинувачений та його захисник просили затвердити угоду про визнання винуватості й призначити узгоджене сторонами покарання. Представниця потерпілого проти затвердження угоди не заперечувала, підтвердивши, що мисливець повністю відшкодував завдані матеріальні збитки.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі