Кримінал

23 Лютого, 2021 На Хмельниччині чоловік сяде до в’язниці за домашнє насильство

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство щодо неповнолітньої доньки своєї співмешканки.

 

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст.126 -1 КК України).

 

Протягом тривалого часу чоловік систематично вчиняв психологічне насильство щодо неповнолітньої доньки своєї співмешканки, яке виразилося у вигляді словесних образ, приниженні її гідності та залякуванні, що призвело до психологічних страждань.

 

Зловмисника неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за ч.1 та ч.2 ст.173-2 КУпАП, а саме вчинення домашнього насильства, проте складені адмінпротоколи не вплинули на засудженого і не змінили його поведінку стосовно доньки своєї співмешканки. Місцевою прокуратурою успішно реалізовано положення Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», та положення Кримінального кодексу України щодо протидії насильству у сім’ї.

 

За результатами судового розгляду Дунаєвецьким районним судом зловмисника засуджено до 4 місяців арешту. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі