Кримінал
14 Січня, 2022 На Хмельниччині на хабарі викрито підприємицю. ФОТО
За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито місцеву підприємицю, яка надає публічні послуги з виготовлення технічної документації для введення в експлуатацію об’єктів будівництва.
За даними слідства, за допомогу у вирішенні питання щодо введення в експлуатацію нежитлового приміщення та виготовлення необхідних документів, жінка вимагала майже 5 тис доларів США з власника будівлі.
Після одержання цієї суми її затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
Вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (вимагання та одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) та обрання затриманій запобіжного заходу.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
- Справа Фірташа: керівнику Хмельницького облгазу обрано запобіжний захід
- За вкрадене господарське прилання двом жителям Хмельниччини оголосили підозру
- Хмельницькі правоохоронці викрили осіб, які займались продажем гуманітарної допомоги (фото)
- За психологічне насильство над матір’ю нетішинець постане перед судом
- У Хмельницькому слідчі оголосили підозру магазинній крадійці