Кримінал

10 Листопада, 2020 На Хмельниччині суд відпустив чоловіка, який вирощував канабіс, на випробувальний термін

Полонський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором і обвинуваченим, який вирощував рослини конопель, проте звільнив від його реального відбування з випробуванням на 1 іспитовий рік.

 

Про це повідомила пресслужба Хмельницького апеляційного суду. За вироком суду, 53-річний житель Полонного в своєму дворі посіяв і вирощував рослини конопель. Під час санкціонованого обшуку поліцейські знайшли та вилучили в чоловіка три десятки рослин конопель та речовину рослинного походження, яка згідно з висновком експерта, є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, загальною масою в перерахунку на суху речовину 1357,537 г, а також три саморобні пристрої для куріння з пляшок та фольги, на поверхні яких виявлено нашарування екстракту канабісу.

 

Під час досудового розслідування між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості. Згідно з документом, сторони погодились, що обвинуваченому слід призначити остаточне покарання – 1 рік 6 місяців позбавлення волі, при цьому звільнити від його відбування із покладенням обов’язків, передбачених статтею 76 КК України: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;  повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

 

Під час судового провадження прокурор, обвинувачений та захисник підтримали умови укладеної між ними угоди і просили суд її затвердити.

 

Суд, затверджуючи угоду, зауважив, що кримінальне правопорушення, у вчиненні якого обвинувачується полончанин, не є тяжкими, а тому, відповідно до ч.4 ст.469 КПК України, допускається укладення між прокурором та обвинуваченим угоди про визнання винуватості, зміст якої відповідає вимогам, визначеним ст.472 КПК України.

 

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі