Кримінал

13 Травня, 2021 На Хмельниччині засудили чоловіків, які викрали більш ніж 40 номерних знаків

Чоловікам вже давали шанс не потрапити до буцигарні, але вони “пішли на справу” вдруге.

 

За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури Хмельницьким  апеляційним судом за крадіжки автомобільних номерних знаків двом молодикам призначено покарання у виді арешту.

 

Зловмисники віком 22 та 23 роки викрадали номерні знаки із автомобілів з іноземною реєстрацією та повертали їх власникам лише за грошову винагороду.
 
За майже 40 епізодів крадіжок чоловіків спочатку засуджено Хмельницьким міськрайонним судом із звільненням від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням.
 
Незважаючи на надану можливість перебувати на волі, спільники вчинили ще ряд аналогічних правопорушень у м. Деражня, за що вироком Деражнянського районного суду їх засуджено до 3 років позбавлення волі знову із іспитовим строком.
 
Вважаючи таке покарання надто м’яким через небажання засуджених ставати на шлях виправлення, а звільнення від відбування покарання необґрунтованим, прокурором рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку.
«Вирок районного суду в частині призначеного покарання скасовано, обом засудженим призначено 6 місяців арешту», – повідомив начальник  відділу обласної прокуратури Олексій Луговий.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі