Кримінал

16 Жовтня, 2021 На Хмельниччині жінка насушила канабісу, щоб додавати в каву

Жительку Старосинявської ОТГ суд звільнив від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям, а кримінальне провадження щодо неї закрив.

 

Нагадаємо, цьогоріч у серпні під час санкціонованого обшуку будинку обвинуваченої працівники поліції знайшли канабіс масою 45,603 г, що становить величину між верхньою межею невеликих розмірів і нижньою межею великих розмірів.

“За словами жінки, вона обірвала листя двох рослин коноплі, подрібнила й поклала сушити, аби потім перемолоти та додавати до кави”, – повідомила пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Обвинувачена подала клопотання про звільнення її від кримінальної відповідальності за цей проступок у зв’язку із дійовим каяттям, позаяк у вчиненому щиро розкаюється, активно сприяла розкриттю кримінального правопорушення, не мала жодного наміру вживати канабіс шляхом паління. Сказала, що її вже притягнули до адміністративної відповідальності за вирощування двох рослин коноплі, з яких вона зірвала листя. Також просила врахувати, що має на утриманні чотирьох неповнолітніх дітей.

 

Прокурор не заперечував щодо звільнення обвинуваченої від кримінальної відповідальності у зв’язку дійовим каяттям.

«Судом встановлено, що (обвинувачена – авт.) вперше притягується до кримінальної відповідальності, вчинила кримінальний проступок, який не є корупційним та не пов’язаним із порушенням безпеки руху у стані алкогольного сп’яніння, щиро розкаялася у вчиненому кримінальному правопорушенні, що виявилося у її негативному ставленні до вчиненого, повному визнанні своєї провини, активно сприяла розкриттю правопорушення, позитивно характеризується за місцем проживання, має на утриманні четверо неповнолітніх дітей (…), збитки кримінальним проступком не заподіяно», – зауважує суд й приходить до висновку про обґрунтованість клопотання обвинуваченої.

Ухвала не набрала законної сили та може бути оскаржена до апеляційного суду.

 

Нагадаємо, канабіс входить до Переліку  особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі