Кримінал

4 Жовтня, 2021 Винесли вирок жителю Хмельниччини за насильство щодо матері

Чемеровецький районний суд затвердив угоду про примирення, укладену між потерпілою та обвинуваченим у домашньому насильстві щодо матері: визнав останнього винним в інкримінованому злочині, за ст. 126-1 КК України, та призначив йому узгоджене сторонами покарання – 150 годин громадських робіт.

 

Як встановив суд, 36-річний житель села Кам’янець-Подільського району, котрий перебуває на обліку осіб, що вчинили домашнє насильство – «Кривдник» Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області, протягом квітня – червня цього року систематично вчиняв домашнє насильство психологічного характеру щодо своєї матері: нецензурно лаявся на неї, погрожував розправою, виганяв з дому.

 

« Внаслідок систематичного вчинення (обвинуваченим – авт.) домашнього насильства в сім’ї, потерпілій спричинено психологічне страждання, що проявлялося в психологічному дискомфорті, відчутті тривоги, страху та побоюванні за власне життя», зауважують в суді.

 

До суду сторони в справі подали на затвердження угоду про примирення, яку мати з сином уклали під час досудового слідства, узгодивши покарання у виді 150 год громадських робіт. У суді обвинувачений свою вину в домашньому насильстві визнав повністю, розкаявся та просив затвердити угоду.

 

«…суд вважає, що умови угоди про примирення відповідають інтересам суспільства та не порушують права, свободи та інтереси сторін та інших осіб, та дійшов висновку про наявність всіх правових підстав для затвердження угоди про примирення, укладеної між потерпілою та обвинуваченим», – ідеться у вироку суду, який ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

 

За матеріалами пресслужби Хмельницького апеляційного суду

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі