Кримінал

31 Грудня, 2020 Заборонені “подарунки” намагались передати у Хмельницький слідчий ізолятор (фото)

Напередодні свят працівники Хмельницького слідчого ізолятора виявили декілька незаконних знахідок у посилках для ув’язнених.

 

Так, 30 грудня співробітниками державної установи під час догляду поштової посилки, що адресувалась на ім’я ув’язненого було виявлено та вилучено пару навушників до мобільного телефону, 4 мобільні телефони та зарядні пристрої до них.

 

 

Ще одну знахідку виявили у посилці із смт. Нова Ушиця. У паперовому згортку була темна кристалічна речовина невідомого походження, що знаходилася у прихованому вигляді, загорнутою в поліетиленову обгортку з-під цукерок.

 

Три поліетиленові згортки із речовиною невідомого походження, які знаходилися у прихованому вигляді в середині шматочків соленої риби знайшли у пакунку з Хмельницького.

 

Із міста Славута у посилці на ім’я ув’язненого було виявлено пакетик з невідомою кристалічною речовиною, що знаходилась у пачці з-під сигарет.

 

 

З приводу трьох останніх знахідок викликано СОГ Хмельницького ВП. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР. Невідому речовину вилучено працівниками поліції для проведення експертизи в НДЕКЦ МВС України.

 

Також працівники Хмельницького слідчого ізолятора виявили декілька пакунків з дріжджами. Їх знаходили перемішаними з вівсяними пластівцями, какао, або ж просто у пакунку.

 

 

Нагадаємо, незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань передбачає відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі