Культура

8 Вересня, 2020 Цікавий Кам’янець: гроші з Боргової ями та конкурс сувенірів

Попри карантин та відсутність повноцінного сезону, у старовинному місті триває робота із популяризації головної туристичної перлини Хмельниччини.

 

Так, у Кам’янці-Подільському оголосили конкурс для майстрів на кращий сувенір. Проводиться він у місті вже втретє. Головними критеріями оцінювання та визначення переможця, як і раніше, є унікальність, асоціація з містом та теплі спогади про нього. 

Голосувати за роботи можна буде в соціальних мережах, а оголошення результатів і нагородження відбудеться в рамках відзначення Всесвітнього Дня туризму.

 

А поки що, шановні майстри, запрошуємо вас до участі! Збір робіт – до кінця тижня! написав на своїй сторінці у ФБ очільник міста Михайло Сімашкевич. 

 

Ще одна цікавинка Кам’янця – Боргова яма з муляжем боржника на території Старої фортеці – не лише приваблює туристів можливістю кинути монетку на згадку про візит до старовинного міста, а й слугує своєрідною скарбничкою.

У розпал повноцінного туристичного сезону “боржник” назбирує від гостей близько чотирьох тисяч гривень за місяць. Коли туристів обмаль, коштів у ямі накопичується суттєво менше – сто-двісті гривень.

 

Гроші, “зібрані боржником”, йдуть на дрібні потреби державного історичного музею-заповідника.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі