Культура

4 Жовтня, 2021 На кінофестивалі у Кам’янці-Подільському покажуть стрічки у жанрі кіберпанк, постапокаліпсис, жахи та наукова фантастика

З 15 по 20 листопада у Кам’янець-Подільському відбудеться п’ятий Міжнародний кінофестиваль «Бруківка».

 

Цього року на глядачів та журі жде дуже потужна конкурсна програма із 79 стрічок з понад 17 країн світу. Основний фокус програми традиційно стає українське незалежне короткометражне кіно та фільми у жанрі кіберпанк, постапокаліпсис, жахи та наукова фантастика.

“Лейтмотивом фестивалю стала так звана «магія чисел» тому у національної секції ігрового короткого метру представлено 30 фільмів, що символізують 30-річчя Незалежності України, в інших секціях своєрідна «футбольна команда» – по 11 фільмів і також остання, але не менш важлива секція – українська документалістика де буде показано 5 стрічок, які символізують 5-річчя кінофестивалю”, – пишуть на офіційному сайті фесту.

Також на глядачів чикає поза конкурсна програма із секції Кам’янець-Подільська панорама та спеціальні скринінги архівних фільмів та документальних фільмів спецпроєктів від НАБУ та медіапроєкту «Слідство.Інфо».

 

Міжнародна конкурсна програма: Короткометражні фільми у жанрі кіберпанк, постапокаліпсис, жахи та наукова-фантастика

ІНО | ALIE (2020) | Віктор Романюк, Україна
Альфа | Alpha (2020) | Олена Рубашевська, Україна
Народження героя – Інтермедія | Birth of a Hero – Interlude (2020) | Девід Делаят, Кевін Паєт Франція
Творець | The Creator (2021) | Сергій Пудіч, Китай, Україна
Горизонт | Horizon (2020) | Даніель Де Муро, Італія
Кумар | Kumar (2021) | Роман Перфільєв, Україна (Світова прем’єра)
Маланка | Malanka (2021) | Агата Михайлова, Білорусь
Мерген | Mergen (2021) | Райембек Алжанов, Казахстан
Океан сміття | Ocean Garbage (2021) | Іван Шоха, Україна
Мудрець | Sage (2021) | Стефан Стоєв, Болгарія
Серкар | Serkar (2021) | Свен Анланд, Німеччина

 

Міжнародна конкурсна програма: Короткометражні фільми

Дезертир | Deserter (2019) | Олександр Стельченко, Чехія, Україна
Фанати | The Fans (2020) | Сєва Галкін, РФ
Спалахи | Flashlights (2021) | Мін-Вей Чан, Польща
Звідси сюди | From Here to Here (2021) | Георгій Мартев, Болгарія
Заморожено | Frozen Out (2021) | Хао Чжоу, США
Колеги | Good German Work (2020) | Янніс Олександр Кіфер, Німеччина
Ноа | Noa (2019) | Декель Ніцан, Ізраїль
Останній раз | One Last Time (2021) | Девід Р. Крамер, Швейцарія
Оскар | Oscar (2020) | Рікардо Копрені, Італія
Вона звикла сміятися | She Used to Laugh (2021) | Грег Бергман, США
Рік у вигнанні | A Year in Exile (2020), Малаз Уста, Туреччина

Міжнародна конкурсна програма: Анімаційні фільми

Бенч | Bench (2020) | Річ Веббер, Великобританія
Клітина | Cellfie (2019) | Дебора Мендес, Португалія
Компаньйон | Companion (2020) | Джек Уолтон, Джо Хеллівелл, Великобританія
Золоте серце | Heart of Gold (2020) | Саймон Філло, Франція
Мрія ківі | Kiwi’s Dream (2021) | Палома Жу, Великобританія
Хай живе Білорусь – Аніматори для Білорусі | Long Live Belarus (Animators for Belarus) (2020) | Юлія Рудицька – креативна режисерка проєкту, колективний фільм знятий понад 50 режисерами з 19 країн світу
Мама природа | Mama Nature (2021) | Саллі-Енн Гамбе, Великобританія
Мондо Доміно | Mondo Domino (2021) | Suki, Франція
Мій любий карантин | My Dear Quarantine (2020) | Єва Марія Вольська, Польща
Снігове сховище | Snow Shelter (2020) | Робертас Невецька, Литва
Переможець | Winner (2021) | Самуель Чован, Словаччина

 

Українська конкурсна програма: Короткометражні фільми

20-11-7.mp4 | 20-11-7.mp4 (2021) | Аліна Панасенко
У полум’ї (Любов) | Ablaze (2021) | Ернес Сарихаліл (Українська прем’єра)
Затемнення (Блекаут) | Blackout (2021) | Ілля Михайлус
Танок метелика | Butterfly Dance (2021) | Марія Феленко
Чачьó | Chachó (2020) | Віталій Гавура
Однокласник | Classmate (2020) | Макс Мельник
Розмови Стосунки Вулиці | Conversations Relationships Streets (2021) | Роман Кологойда
Пелюшковий торт | The Diaper Cake (2021) | Анастасія Бабенко
Тумани | Fogs (2020) | Володимир Бакум
Від Чуття | From Feeling (2021) | Діана Баришевська (Українська прем’єра)
Бог простить | God Will Forgive (2021) | Хованнес Хачатрян (Світова прем’єра)
Хороший хлопчик | Good Boy (2021) | Марія Пономарьова
У гонитві за… | In Pursuit of… (2021) | Дмитро Фальковський
Земля підіймається в небо | Land is Rising to the Sky (2021) | Тимофій Бінюков
Льоля | Lola (2020) | Арсеній Приліпка
Марія | Maria (2021) | Владлен Одуденко
Не зараз | Not Now (2020) | Андрій Люлько
Паперушка | Paperushka (2021) | Лілія Остапович
Фаза | Phase (2021) | Микола Засєєв
Сила і Правда | Power and Truth (2020) | Роман Бордун
Мажорка | Rich Bitch (2021) | Маргарита Лукіч
Рутина молодості | Routine of Youth (2021) | Сергій Середняк
Біжи, Таню, Біжи | Run, Tanya, Run (2021) | Софія Поліщук
Незабаром після опівночі | Soon After Midnight (2021) | Дмитро Коваль
Віджатися. Перший підхід | Squeeze. The First Approach (2021) | Анна Захожа
Симбіоз | Symbiosis (2021) | Альона Шилова (Українська прем’єра)
Три дні на вбивство | Three Days to Kill (2021) | Денис Сич (Світова прем’єра)
Неограновані | Uncut (2021) | Ксенія Бугрімова
Безіменна історія | The Unnamed Story (2021) | Тетяна Кожукало
Непотрібні люди | Unwanted People (2021) | Анастасія Мамонтенко (Українська фестивальна прем’єра)

 

Українська конкурсна програма: Анімаційні короткометражні фільми

Кращий день вдома | Amazing Day at Home (2021) | Еліна Пупіна
Cat’n’Bat – Еволюція | Cat’n’Bat – Evolution (2021) | Сашко Даниленко
Виходь, Маша | Come Outside, Masha (2021) | Юлія Шалімова (Світова прем’єра)
Глибока вода | The Deep Water (2021) | Анна Дудко
Я давно хотів літати | Dream Flight (2021) | Микита Журавльов
Становлення | Evolvement (2021) | Софія Козлова
Високо Глибоко Назавжди | High Deep Forever (2021) | Дарія Косякевич
Кам’янець-Подільський 1784 | Kamianets-Podilskyi 1784 (2021) | Яна Резнік (Світова прем’єра)
Пап’є-маше | Papier-mâché (2021) | Анастасія Фалілеєва
Тигр блукає поруч | Tiger is Strolling Around (2021) | Анастасія Фалілеєва
Чому в Херсоні маршрутки працюють значно гірше ніж у Миколаєві | Why Buses Work Worse in Kherson than in Mykolayiv (2021) | Андрій Польшин

 

Українська конкурсна програма: Документальні фільми

Політ Чайки | The Flight of a Seagull (2021) | Євгеній Житніков
Стежками київських пляжів | Following the Paths of Kyiv Beaches (2021) | Роман Прокопчук
Рози. Фільм-кабаре | Roses. Film-Cabaret (2021) | Ірена Стеценко
Врятуйте мене, лікарю! | Save Me, Doctor! (2020) | Дмитро Грешко
Вулкан | El Vulcano (2020) | Олександр Гойсан

 

Позаконкурсни покази:

Кам’янець-Подільська панорама

UNBRIDLED (2021) | Андрій Заєць
Гончарна майстерня | Pottery Workshop (2021) | Володимир Мазуренок
Дорога до Незалежності України. Історія Кам’янець-Подільського Народного руху | The Road to the Independence of Ukraine. History of the Kamianets-Podilsky Narodnyi Rukh (2021) | Іван Трач

 

Спеціальний фестивальний показ від медіапроєкту «Слідство.Інфо»

Чотири кілери, три копи і наркобарон | Four Killers, Three Cops and a Drug Baron (2021) | Яків Любчич

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
    Підписатися
    Сповістити про
    guest
    0 Коментарі
    Вбудовані Відгуки
    Переглянути всі коментарі