Культура

8 Січня, 2021 На Полонщині благодійники влаштували новорічно-різдвяне свято для малечі

У переддень Святвечора, 5 січня, Громадською організацією «Центр «Родина» (м. Полонне) і Церквою Євангельських християн-баптистів (смт. Понінка) було організоване новорічно-різдвяне свято для дітей з малозабезпечених сімей.

 

Щирі очі, усміхнені обличчя, радісна й дружня атмосфера панували цього дня в Церкві. На початку заходу аніматори провели гру на знайомство, опісля розучили та заспівали пісеньку про дружбу. Веселе дійство продовжилось сніданком, а згодом було насичене конкурсами, під час яких учасники свята продемонстрували силу, спритність та завзяття. Деякі дітки спочатку соромились і не бажали брати участь у конкурсах, але весела і дружня атмосфера сприяла їхньому гарному настрою. Особливе захоплення у присутніх викликала різдвяна історія про народження Ісуса Христа, яку розповіла Катерина Фоміна. Також говорили про добрі та погані вчинки, про любов до ближнього, ознайомились з Біблією.

 

 

Як ведеться — спільна обідня трапеза зближує людей. Після рухливих ігор апетит у малечі був відмінний, особливо до смачної піци, яку презентували власники кафе «Хатинка» Ольга та Леонід Харчуки.

 

 

Кожна дитина чекає на Новий рік і Різдво з надією на отримання подарунків, особливо діти з малозабезпечених сімей. Саме для таких діток організаторами та спонсорами свята було закуплено іграшки, канцтовари, одяг, солодощі. Виносимо подяку за подарунки парафіянам Церкви ЄХБ смт. Понінка, підприємцям Петру Гуцу та Олексію Боброву, членам Громадської організації «Центр «Родина».

 

Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей  залишиться надовго! З Новим  Роком та Різдвом Христовим!

 

Фото і матеріал О. Безносюк

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі