Культура

31 Грудня, 2020 Нехай 2021, рік білого металевого Бика, принесе здійснення мрій для кожного з Вас!

І хоча рік Бика розпочнеться лише за місяць (за китайським календарем), багато українців очікують позитивних змін вже 1 січня о 00:00. І не дивно, рік 2020 видався багатим на потрясіння. Астрологи передбачають, що стихія наступного року – Земля, втихомирить потік подій.

 

Яким буде рік Бика?

 

Символ року – білий металевий Бик – спокійний і консервативний. Він цінує працьовитість, чесність і сімейні узи. І обов’язково допоможе працьовитим людям втілити їх плани в життя. 

 

Металевий Бик – уособлення надійності, а значить, цінуватися будуть такі якості характеру: терпіння, стриманість і відповідальність.

 

Це також хороший рік для зміцнення і розвитку відносин. Білий Бик цінує тих, хто не відвертається від прохань близьких. Пощастить і тим, хто націлений створити сім’ю – символ року допоможе знайти другу половинку. 

 

Роботи в 2021 році буде багато, і тим, хто чесно працює, Бик обов’язково допоможе піднятися кар’єрними сходами, налагодити бізнес, вигідно вкласти заощадження і в цілому отримати гарну винагороду за виконану роботу.

 

З фінансовою стороною життя все буде складатися вдало. Пощастить тим, хто бажає накопичити або заробити на нерухомість, придбання автомобіля.

 

З точки зору емоцій рік буде спокійним. Метушні і поспіху потрібно уникати, щоб не потрапити в немилість господаря року. Вдалим буде рік і для ділових зустрічей, дружніх стосунків і пошуку справжньої пари.

 

Звершення та трагедії попередніх років Бика

 

Цікаво буде пригадати, з чим стикалося людство у минулому у роки Бика, тобто кожні 12 років тому. На 1901 рік припало вручення першої Нобелівської премії, на 1951 рік – політ першої людини у космос, на 1985 – випуск першої версії операційної системи Windows. У 1997 році загинула британська принцеса Діана, а у 2009 році світ стикнувся з епідемією “свинячого грипу”.

 

Люди, які народилися у рік Бика

 

Китайський гороскоп стверджує, що люди, котрі народилися у рік Бика, завжди скромні, надійні, старанні, терплячі, сильні духом та небагатослівні. Астрологи кажуть, що діти, народжені у 2021 році, будуть слухняними, самостійними, терплячими, вихованими та миролюбними. Вони уникатимуть скандалів і не боятимуться відповідальності.

 

У рік Бика народилися казкар Ганс Крістіан Андерсен, художник Вінсент Ван Гог, композитор Йоганн Себастьян Бах, актори Чарлі Чаплін, Дастін Гоффман, Едді Мерфі, Пол Ньюман, політики та правителі: Наполеон Бонапарт, Адольф Гітлер, Саддам Хусейн, Марґарет Тетчер. 

 

Колектив “Хмельницький Times” бажає, щоб у наступному році білий металевий Бик допоміг здійснити  найзаповітніше бажання, яке кожен загадає під бій курантів!

 

З Новим 2021 роком!

 

 

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі