Культура

28 Липня, 2021 Створити патріотичний мурал пропонують громадам Хмельниччини

Громади Хмельницької області мають змогу долучитися до національної арт-події до Дня Незалежності України.

 

Активістам громад допоможуть зі створенням ескізів патріотичних муралів, які об’єднають у цифрове полотно. Ці ідеї згодом втілять у життя.

24 серпня, в 30-ту річницю Незалежності молодь по всій Україні, від маленьких сіл до великих міст, об’єднається в команди у своїх громадах і через масштабний спільний малюнок покаже, чим пишається у незалежній Україні та виразить своє бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії, засновану на цінностях, важливих для молодих українок та українців”, – розповідають організатори.

Роботи з усіх куточків країни покажуть онлайн і буде складено велике цифрове полотно про бачення, цінності, і здобутки української молоді.

 

Після Дня незалежності «Мріємо та діємо» запустить онлайн-голосування, за результатами якого вся Україна обере три найкращі малюнки. Саме їх згодом допоможуть перетворити в мурали у громадах їхніх авторів та авторок.

 

Щоб долучитися до ініціативи, учасникам необхідно ознайомитись з етапами, зібрати команду з 5-10 людей, изначити разом локацію для арт-події та заповнити заявку до 3 серпня.

 

Для учасників організують тренінг з митцями та експертами, щоб згуртувати громаду та дізнатися, як можна виразити своє бачення через спільний малюнок. Після навчання команди отримають арт-пакунок з фарбами, полотном та пензлями.

 

Наступним кроком стане створення малюнку у День народження країни і представлення громади в національному молодіжному арт-проєкті.

 

Кожна громада отримає шанс створити крутий мурал.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі