Культура

13 Вересня, 2020 У Хмельницькому знімали кіно про спецпризначенців

Зйомки іміджевої, повнометражної документальної стрічки з робочою назвою «Про Сили спеціальних операцій» розпочали днями в обласному центрі.  Керують знімальною групою незалежні авторки та режисерки шести документальних національних фільмів Анна Мартиненко і Тетяна Кулаковська. 

 

З героями майбутнього фільму – спецпризначенцями – знімальна група провела три дні та одну ніч. Працювали над стрічкою на тактичному полі, на заняттях з повітрянодесантної, вогневої і спеціальної підготовки. Героїв фільмували у повному бойовому спорядженні під час стрибків з парашутами, швидкої доставки та евакуації груп повітряним шляхом за допомогою канатів. Спілкувалися також з командирами, інструкторами, з чинними військовослужбовцями різних спеціальностей і напрямків підготовки, які були спецпризначенцями до створення ССО і служать нині, повідомляє АрміяInform.

 

 

Подивитися, як знімають кіно, могли хмельничани й у центрі міста – біля кінотеатру ім. Т. Шевченка. Саме там фільмували епізод повернення з ротації на Схід України захисників, яких з гарячими обіймами зустрічали їхні найрідніші, близькі, друзі й просто небайдужі земляки.

 

За словами авторок стрічки, їхня сила в тому, що вони – незалежні. А майбутній фільм – їхня ідея, яку підтримали в командуванні ССО.

 

– Це новий рід військ, про який широкому загалу мало відомо. Основа стрічки – це оповіді наших воїнів ССО. Фільм фахово, сучасно, драйвово, детально і гідно представлятиме Україну, – поділилися деталями Анна Мартиненко і Тетяна Кулаковська.

 

Авторки кажуть, що зйомки у Хмельницькому – це їхній перший виїзд. А от куди поїдуть далі працювати та про свої творчі плани дівчата не розповідають. Та запевняють, що попереду в них ще не одне творче відрядження, ще не один день і не одна ніч в компанії спецпризначенців.

 

Довідка. Хронометраж стрічки – 60 хвилин. Аудиторія фільму не має вікових обмежень. Прем’єра запланована у 2020 році. Командування ССО представить фільм «Про ССО» військовому та дипломатичному істеблішменту країн НАТО і особовому складу.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі