Культура

11 Липня, 2021 У Кам’янці-Подільському відбудеться Respublica FEST 2021

З 27 по 29 серпня Стара Фортеця в Кам’янці-Подільському перетвориться на великий міжнародний інклюзивний фестиваль.

 

Це не просто крута музична розвага — а масштабна соціально значуща подія, яка сприяє розвитку української музики, інклюзії та регіональному туризму. Вона проходить за підтримки Українського Культурного Фонду.

 

Respublica — єдиний фест України, який відбувся 2020-го року навіть в умовах жорсткого локдауну та пандемічної паніки. Фестиваль може повноцінно функціонувати як офлайн, так і онлайн.

 

Respublica FEST — це єдиний інклюзивний музичний фестиваль України.

 

Respublica особливо запрошує до виступів інклюзивні гурти та глядачів, створюючи для них направду зручні умови. Це запрошення на фестиваль зі шрифтом Брайля, майданчики для жестових перекладачів, спеціалізовані біотуалети, профільні інклюзивні ГО, пандуси та трапи до сцен, переклад пісень жестовою мовою на головній сцені фестивалю, волонтерський супровід митців та відвідувачів.

 

3 дні, 5 сцен і неймовірний шквал музики від митців з усіх куточків України. 

 

3 сцени буде розташовано в Старій Фортеці, 1 — на Ратуші, 1 – на Руській Брамі. Серед виконавців — знамениті артпровокатори й борці з ханжеством «Хамерман Знищує Віруси», український гурт-феномен «Один в каное», андерграундні реп-зірки з Харківщини «Курган і Agregat», Сергій Жадан та його ска-панк-зграя «Жадан і Собаки», один із найбільш впізнаваних українських метал-гуртів за кордоном KHORS, дослідники традиційної інструментальної музики, обрядових та побутових пісень «Гуляйгород», рівненські рокери FarInHate.

 

І головне — ще 40 талановитих артистів, яких ви можливо навіть не чули! І до того ж 2 сцени (на Ратуші і Руській Брамі) точно будуть безкоштовними для відвідувачів. 

 

Вхід на перший (27 серпня) та третій (29 серпня) фестивальні дні платні, а завітати на шоукейс-день 28 серпня можна буде абсолютно безкоштовно.

 

28-го серпня — значущий шоукейс-день. Організатори відбирають 30 музичних гуртів через конкурс. Й абсолютно всі охочі можуть подати заявку до 20-го липня.

 

Частина виступів 28-го серпня транслюватиметься у світ фестивалю у грі Minecraft, який був створений у 2020 році.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі