Культура

29 Серпня, 2021 У вересні відбудеться 1-й Хмельницький кінофестиваль

З 10 по 12 вересня гостей запрошує 1-й Хмельницький кінофестивальГоловні фестивальні події відбуватимуться у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, також кінопокази просто неба пройдуть у містах Шепетівка та Красилів.

 

 

На фестиваль було подано 170 фільмів з яких було обрано 30 робіт. Оцінюватиме фільми професійне журі, до якого увійшли:

  • Остап Ступка – Народний артист України;
  • Павло Сушко – член Європейської кіноакадемії, кінопродюсер,  Голова підкомітету у сфері кінематографа та реклами Комітету ВР України з питань гуманітарної та інформаційної політики;
  • Анна Мачух – виконавча директорка Одеського міжнародного кінофестивалю та Української кіноакадемії;
  • Денис Тарасов – режисер;
  • Поліна Толмачова – членкиня Ради з державної підтримки кінематографії, експертка з кіномаркетингу;
  • Тарас Босак – кінопродюсер.

В межах фестивалю заплановані зустрічі з діячами української кіноіндустрії, воркшопи від режисерів, продюсерів, акторів та сценаристів, панельні дискусії та презентації.

 

Вхід на всі заходи фестивалю вільний!

 

Перший Хмельницький кінофестиваль пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької кінокомісії.

 

КОНКУРСНА ПРОГРАМА ПЕРШОГО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

 

Номінація Повнометражний фільм:

  • “Чому я живий” (2021), режисер Віллен Новак
  • “Земля Івана” (2020), режисер Андрій Лисецький
  • “Сіль з Бонневілю” (2020), режисер Семен Мозговий
  • “За Вікном: Українські історії” (2021), режисери: Георгій Делієв, Валерій Шалига, Ольга Тернова, Петро Авраменко, Володимир Нагорний, Юрій Максименко, Віталій Манжелій, Павло Валько, Іріна Гатун, Роман Гапачило
  • “Інший Франко” (2021), режисер Ігор Вишневський.

Номінація Короткометражний фільм:

  • “Поміж тіней” (2020), режисер Олександр Стеколенко
  • “Велотренажер”(2021), режисер Олексій Овчаренко
  • “Сумні портрети” (2021), режисер Віталій Кікоть
  • “Сіль для моря” (2021), режисерка Сніжана Гусаревич
  • “Любити маму” (2021), режисер Степан Коваль
  • “HOMO DEUS. Людина божественна” (2021), режисерка Юлія Дегліна
  • “REFLEXIO” (2021), режисерка Анна Мігунова
  • “Нетерпимість”(2020), режисер Станіслав Битюцький
  • “МИ” (2021), режисерка Ірина Сахненко
  • “Останній день юності” (2021), режисери Антон Чистяков, Роман Краснощок
  • “Потерпи трошки” (2020), режисерка Любов Гончаренко
  • “Дисперсія” (2020), режисерка Марія Саулко
  • “Подарунок” (2020), режисер Олег Мартиросян
  • “Майже святий Сєня” (2020), режисер Владислав Робський
  • “Типові проблеми” (2021), режисер Михайло Рудь
  • “Залиште полиці пустими для нас” (2021), режисер Дмитро Мілієнко.

Номінація Фільми, зняті у Хмельницькій області:

  • “You Were There For Me” (2021), режисерка Юлія Ігнатеску
  • “Час”(2021), режисер Володимир Мазуренок
  • “Озеро” (2021), режисерка Світлана Новіцька
  • “Мистецтво кіно” (2021, Позаконкурсний показ), режисер Андрій Заєць
  • “Lost You” (2021), режисерка Юлія Ігнатеску
  • “Залиште полиці пустими для нас” (2021), режисер Дмитро Мілієнко
  • “Історія. Кохання. Сучасність” (2021), режисерка Євгенія Колеснікова
  • “Примостився міст до міста” (2021), режисер Клим Климчук
  • “Дорога до Незалежності України: історія Кам’янець-Подільського народного руху” (2021), режисер Іван Трач.

У позаконкурсній програмі “Спеціальний погляд” – стрічка UNBRIDLED, режисер Андрій Заєць.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
    Підписатися
    Сповістити про
    guest
    0 Коментарі
    Вбудовані Відгуки
    Переглянути всі коментарі