Освіта

9 Квітня, 2021 10 квітня на Хмельниччині відбудеться пробне ЗНО

Завтра, 10 квітня, на Хмельниччині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

 

Зареєструвалось на пробний тест в області загалом близько 5 тис осіб, які обирали здебільшого  історію України, математику та українську мову, – пише сайт “Є”.  

 

«У Хмельницькій області працівники усіх пунктів сьогодні, 8 квітня, вже проводили установчі наради з підготовки до проведення ЗНО. Загалом на Хмельниччині створено 33 пункти тестування, є вони у кожному раніше районному центрі. У Хмельницькому таких пунктів буде вісім», – розповідає  Ірина Ковальчук, методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

За її словами, реєструватись на пробне ЗНО, чи ні – справа була добровільна, тому питання довозу дітей до пунктів тестування цілком лягає на їхні та батьківські плечі. Це трохи проблематично, адже через те, що на Хмельниччині введені нові обмеження щодо роботи транспорту, не всі учасники тесту зможуть самостійно дістатись до визначеної локації. Ірина Андріївна каже, аби розв’язувати це питання, у більшості населених пунктів батьки випускників групуються й організовують транспорт: хтось винаймає перевізника, хтось везе власним транспортом.

 

У Хмельницькій області пробне ЗНО, попри існуючі обмеження, відбудеться у визначений термін, як і у більшості регіонів.

 

Довідка

 

Учасник пробного ЗНО має прийти на пункт тестування із паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) та запрошенням-перепусткою. В Українському центрі оцінювання якості освіти радять також прихопити із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник/учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

 

«Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного тестування зможуть скласти лише один тест. Водночас учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі