Освіта

24 Листопада, 2021 Діяльність Кам’янець-Подільського національного університету призупинив суд

Хмельницький окружний адміністративний суд призупинив діяльність Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у зв’язку з порушенням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 

За словами ректора навчального закладу Сергія Копилова, таке рішення суд ухвалив 11 листопада згідно з позовом головного управління держслужби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, пише Суспільне

 

34 порушення зафіксували під час позапланової перевірки університету працівники головного управління держслужби з надзвичайних ситуацій області, каже начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям відомства Сергій Яцух. На підставі даного акту головне управління звернулося до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовною заявою.

 

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка є 8 навчальних корпусів і 6 гуртожитків, кожен другий навчальний корпус, який використовується – це будівля початку 1900 років.

“Є моменти, які самостійно університет вирішити без додаткового фінансування з боку засновника, міністерства освіти, на даний момент не може. Але ми упродовж липня – листопада цього року виправили переважну більшість порушень”, – каже ректор.

Представник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у суді Леся Гріх каже:

“Судом при вирішенні і прийнятті даного рішення зазначено: згідно чинного законодавства України, якщо залишається неврегульованим одне порушення, то це створює загрозу та небезпеку для життя та здоров’я всіх працівників закладу освіти. Тому нині є рішення про повну зупинку роботи нашого університету. Університет ініціює позачергову перевірку працівниками ДСНС у Хмельницькій області із метою врегулювання ситуації, що склалася”.

Рішення суду від 11 листопада ще не набрало законної сили. У керівництва університету є 30 днів на оскарження. Після перегляду судом апеляційної інстанції воно набере законної сили, говорить суддя-спікер Хмельницького обласного адміністративного суду Діана Гнап. Додає: у випадку усунення всіх порушень університет має можливість і право звернутись до ДСНС з заявою про усунення.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі