Освіта

21 Лютого, 2022 Хмельницьких школярів приймали у козачата

Школярів Хмельницької СЗОШ №6 сьогодні приймали у козачата та джури. Захід національно-патріотичного спрямування провели для учнів 5-6 класів. Офіційне прийняття школярів підкріпили дипломами та універсалами, які отримав кожен учень.

 

На заході також були присутні представники влади, представники Всесвітньої козацької організації та громадської організації атовців м. Хмельницького.

 

Школярів урочисто привітав Валерій Лесков, керівник ГО «Рух опору Хмельниччини», також розповів, про те, як сам боронив нашу державу від країни-агресора і на завершення дав дітям настанови на гарне навчання.

«Я пишаюся вами, тому що ви є майбутні захисники України. Мені довелося захищати Україну на сході, протягом півтора року. Я завжди говорив своїм побратимам, що за нашою спиною діти, наші діти, і ми завжди думали про вас. Ми завжди хотіли щоб ви бачили світле, вільне, мирне небо над нашою Україною. Козаки в свій час показали приклад, як треба захищати Україну, як бути відданим державі, як віддати своє життя за незалежність своєї держави, і сьогодні наші хлопці це підтверджують на сході України…», – розповів Валерій Лесков, керівник ГО «Рух опору Хмельниччини».

 

Директор школи СЗОШ №6 Сергій Ткач, вважає, що такі заходи надважливі у вихованні школярів, адже любов до власної країни та держави необхідно прищеплювати ще змалечку.

«Сьогодні національно-патріотичне виховання, як на мене, повинно проходити червоною лінією у житті кожного українця. Це дуже важливий аспект, адже ми бачимо, що на сьогоднішній день ворог стоїть біля порогу…якщо населення патріотичне, громадяни патріотичні, то у ворога шансів на якісь там успіхи з його боку не буде», – зазначає Сергій Ткач.

Діти уважно слухали всі настанови та були неабияк задоволені новим відповідальним статусом козачат і з радістю пообіцяли виконувати свої нові обов’язки.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі