Освіта

3 Березня, 2021 Ліцеїсти зі Славути здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі винахідників

Закінчився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (у віковій категорії 16-23 роки).

 

Журі конкурсу переглянуло надані фіналістами відеоматеріали постерного захисту власних проєктів за категоріями: біологія; ресурси енергозбереження; екологічно безпечні технології та прикладна екологія; фізика; хімія; медицина та охорона здоров’я; сільськогосподарське дослідництво та винахідництво; науки про Землю (географія, геологія); психологія; інженерні науки; комп’ютерні науки та штучний інтелект та визначило переможців і призерів змагання.

 

У фінальному етапі брав участь 171 авторський проєкт. Автори 23 найкращих розробок в дванадцяти категоріях здобули І місце. На другому місці – 30 і на третьому – 57 проєктів. Усі учасники фіналу нагороджені Дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів відповідно до розподілу призових місць та Дипломами фіналістів.

 

У своїх номінаціях учні Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів обласної ради

 • Владислав Петров та Михайло Дмитрієвцев (науковий керівник – Коваль В.Л.), Аліна Поліщук (науковий керівник – Карась Ю.М.)  отримали Дипломи І ступеня;
 • Віталій Шемчук (науковий керівник – Леоненко А.А.) – Диплом ІІ ступеня;
 • Вадим Гітченко (науковий керівник – Чумак І.О.) та Вікторія Гловацька (науковий керівник – Панчишин О.М.) – Дипломи ІІІ ступеня;
 • Олексій Козак (науковий керівник – Гаврилюк Т.М.) – Диплом фіналіста змагань.

 

Вітаємо учасників конкурсу та наукових керівників з гарними результатами!

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі