Освіта

17 Лютого, 2021 На Хмельниччині готуються до реорганізації шкіл

За 4 роки в Україні вже не буде всім звичних загальноосвітніх шкіл. Першачків віддаватимуть у початкову школу, а учні середньої та старшої ланки ходитимуть до гімназій та ліцеїв. В зв’язку з цим відбулося чергове засідання робочої групи за участі директорів загальноосвітніх шкіл Нетішинської громади.

“Реорганізація шкіл – це вимога Закону України “Про повну загальну середню освіту”. Він визначає 3 типи закладів середньої освіти, серед яких вже не буде місця ЗОШ. Будуть лише початкова школа, гімназії і ліцеї”, – розповіла очільниця управління освіти виконавчого комітету міської ради Ольга Бобіна.

У січні 2021 року у Нетішині розпочала роботу робоча група, яка опрацьовує нормативно-правову базу щодо реформування ЗОШ та проводить аналіз ситуації у кожному загальноосвітньому закладі.

Протягом лютого 2021 року проведуть якісний та об’єктивний аналіз ситуації в розрізі кожного закладу загальної середньої освіти Нетішинської громади. У 2021-2023 роках координаційна рада спільно з  робочою групою координуватимуть роботу закладів щодо формування контингенту учнів для забезпечення здобуття загальної середньої освіти. 

 

У 2023-2024 роках за пропозицією координаційної ради 5 загальноосвітніх шкіл буде перепрофільовано, зокрема, функціонуватиме 4 гімназії та 1 ліцей, який  буде окремою юридичною особою та перейде в підпорядкування обласної ради. 

 

За матеріалами відділу з організаційних питань апарату виконавочго комітету Нетішинської міської ради.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі