Освіта

13 Травня, 2021 На Хмельниччині планують створити мобільний музей-лабораторію для школярів

Агенція регіонального розвитку Хмельницької області у партнерстві з Дунаєвецькою міською територіальною громадою реалізовує проєкт «Мобільний музей-лабораторія для школярів: доступ до якісної освіти в умовах пандемії COVID-19».

 

У рамках проєкту у Дунаївцях, на базі будинку школяра створюють музей із інтерактивними експонатами, який буде як стаціонарний так і мобільний, із можливістю курсувати по усіх населених пунктах громади. Реалізовується проєкт завдяки підтримці Уряду Швеції та Програми розвитку ООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку». У процесі розробки концепції і роботи над створенням музею-лабораторії у громаді пішли далі і вирішили створити повноцінний центр науки. Вже зараз проходить відбір постачальників інтерактивних експонатів і спеціалістів із розробки концепції музею-лабораторії.

 

А днями представники Агенції та Дунаєвецької громади відвідали Музей науки Малої академії Наук у Києві, щоб налагодити співпрацю і на практиці побачити, як працює заклад. У музеї представлені яскраві інтерактивні експонати, завдяки яким «на пальцях» можна зрозуміти, що таке атоми і як рухається звук, як влаштований людський організм і сонячна система, з чого складаються різноманітні матеріали і звідки з’являються кристали… Можливість таким чином вивчати різні предмети і явища буде і в школярів Хмельниччини.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі