Освіта

16 Березня, 2021 Навчальні заклади Хмельниччини можуть повернутись до дистанційного навчання

Школи, училища та вузи Хмельницької області, яка знаходиться у “помаранчевій зоні” епідеміологічної небезпеки, можуть перейти на дистанційне навчання.

 

Про такі рекомендації, що передбачають запровадження додаткових обмежень при “жовтих” та “помаранчевих” рівнях епідемічної небезпеки, повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

 

Зокрема, пропонується переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

“Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Також МОН радить продовжити за потреби канікули в школах.

 

Наразі для закладів освіти діють карантинні обмеження, які визначені постановою Кабінету Міністрів №104 від 17 лютого 2021 року. 

 

Отже, забороняється: 

 • відвідувати заклади освіти здобувачами, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів та персоналу закладу;
 • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

На території регіонів, для яких встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, крім відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

 

Читайте також: Стало відомо, у яких школах Хмельниччини весняні канікули розпочнуться раніше

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі