Освіта

10 Березня, 2022 Освітній процес відновиться як для жителів Хмельниччини, так і для тимчасово внутрішньо переміщених осіб

З 14 березня у Хмельницькій  області відновлюється навчання. Наказ про  «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Хмельницької області» підписав  начальник Хмельницької ОВА напередодні.

 

Водночас, у зв’язку з тим, що в більшості територіальних громад Хмельниччини по кілька разів на добу оголошується повітряна тривога, рекомендовано організувати роботу закладів освіти у залежності від конкретної ситуації за дистанційною або змішаною формами навчання.

 

Враховуючи правовий режим воєнного стану, скасовано складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг в 2022 році виключно.

 

Учні з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб можуть відвідувати (за заявою одного з батьків або офіційних представників) заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування. За додатковою інформацією слід звертатися до органів місцевого самоврядування, безпосередньо у найближчі навчальні заклади або за телефоном обласного колл-центру з гуманітарних питань 093-17-02-560.

 

До організації навчального процесу також рекомендовано залучати вчителів, що прибули в область із регіонів, постраждалих від війни.

 

Для здобувачів загальної середньої освіти з особливими освітніми потребами з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб, навчання може бути організовано за заявою одного з батьків за індивідуальною, екстернатною або сімейною (домашньою) формами. Нагадуємо, що з цього року корекційні послуги надаються в залежності від рівнів підтримки, за якими розподілені діти. Рекомендовано розглянути можливість надання таких послуг дистанційно.

 

В зв’язку з тим, що приміщення дошкільних навчальних закладів використовуються для потреб військового часу, організація освітнього процесу не є можливою. Також проблематичним залишається питання організації освітнього процесу у закладах профтехосвіти, проте вивчається можливість здійснення його за допомогою інтернет-ресурсів.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі