Освіта

10 Вересня, 2020 Поки діти вчаться, школа добудовується

Новий навчальний рік учні Корчицької школи, що на Шепетівщині, розпочали у новому приміщенні. При цьому будівельні роботи на території навчального закладу все ще тривають. Зокрема, добудовується нова спортивна зала, яку планують здати до 1 жовтня. 
 
 
Будівельники вже завершили роботи з перекриття покрівлі даху та утеплення тильної сторони будівлі. Планується, що до кінця тижня в приміщенні зведуть перегородки роздягалень, завершать утеплення та зовнішні облицювальні роботи фасаду будівлі. Наступного тижня заплановано завершити шпаклювання та фарбування внутрішніх стін у спортзалі та заливку підлоги.
Епопея з будівництвом школи у Корчику тривала майже майже 30 років. Щоразу, коли надходила чергова “порція” коштів на добудову, те, що раніше було зроблено, вже встигало зіпсуватися. Тим часом діти вчилися у двох старих будівлях, зведених у 1940 та у 1969 роках. Зрештою, цьогоріч школу-довгобуд, розрахований на 196 дітей, таки відкрили для учнів, яких привозять на навчання з навколишніх сіл Романів, Хутір та Климентовичі. 
 
Довідка: Загальна кошторисна вартість об’єкту – 53,6 млн грн. Починаючи з 2018 року будівництво фінансувалося за рахунок співфінансування з ДФРР та місцевого бюджету. Зокрема, у 2018 році з ДФРР надійшло 10 млн. грн., в 2019 – 12,4 млн. грн. В 2020 році на завершення будівництва з державного бюджету виділили понад 15 мільйонів гривень, з обласного бюджету – 1,351 млн. грн, районного і сільського бюджетів – 300 тисяч гривень.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі