Освіта

6 Січня, 2022 Реєстрація на пробне ЗНО: що варто знати школярам Хмельниччини

Відсьогодні, 5 січня, випускники шкіл Хмельницької області можуть зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Триватиме реєстрація до 22 січня, а кожен охочий житель Хмельниччини зможе це здійснити на порталі Вінницького регіонального центру оцінювання знань.
 
Участь у пробному тестуванні дає змогу учасникам:
 • попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2022 року;
 • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • психологічно налаштуватися на проходження ЗНО;
 • навчитися ефективно розподіляти час.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у такі дати:
 • 19 березня – з української мови, української мови і літератури;
 • 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
 
Реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
 
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування, визначена Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти, становить 300 грн.
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі