Освіта

10 Червня, 2021 Що відомо про нову очільницю департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА

Олена Лошанюк очолила департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

 

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької ОДА, на посаду директора Олена Лошанюк призначена з 7 червня з випробувальним терміном 3 місяці.

 

До призначення Олена Лошанюк очолювала Теофіпольську райдержадміністрацію, звідки звільнилась у березні. 

 

Олена Лошанюк народилась 5 червня 1971 року у селі Москалівка Білогірського району. Закінчила навчання у Тернопільському державному університеті за спеціальністю  “Облік і аудит”, кваліфікація “Магістр”. Навчалась у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здфобула кваліфікацію “Магістр” за спеціальністю “Державне управління”. Працювала до 1993 року продавцем продовольчих товарів. З 1998 по 2006 рік була приватним підприємцем.  Працювала спеціалістом в апараті Теофіпольської районної державної адміністрації і начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Теофіпольської РДА.  З 21 лютого 2020 року до призначення на посаду – голова Теофіпольської районної державної адміністрації.

 

У своїй декларації, поданій за 2020 рік, Олена Лошанюк задекларувала квартиру у Хмельницькому площею 46,9 квадратних метрів. Орієнтована вартість – 446 234 гривень. У Теофіполі керівниця має кафе-бар. Чоловік директорки департаменту задекларував  авто «KIA Cerato» 2007 року випуску, вартість якого становить 100 тисяч гривень. За 2020 рік Олена Лошанюк отримала 275 тисяч 727 гривень зарплатні у Теофіпольській РДА і 32 тисячі 596 гривень пенсії. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі