Освіта

6 Травня, 2021 Стало відомо, в якому форматі пролунають останні дзвоники у школах Хмельницького

У школах Хмельницької громади цього року навчальний рік закінчиться пізніше, ніж зазвичай.

 

За інформацією видання “Є”, щоб виконати законодавчу норму в 175 навчальних днів, освітній процес для школярів вирішили продовжити до 11 червня. Як розповіла директорка Департаменту освіти і науки Надія Балабуст, відповідне рішення вони рекомендували ухвалили місцевим освітнім закладам.

 

«Всі заклади зобов’язані дотримуватися законодавчих норм, тому ми їм рекомендуємо продовжити навчальний процес. Але рішення приймається педагогічною радою в кожному закладі окремо», – говорить освітянка.

 

Водночас класно-урочне навчання в 11 класах завершиться до початку ЗНО – в середині травня. Точні дати також корегує заклад освіти, залежно від вичитки матеріалу. Сам освітній процес у них триватиме до 11 червня. До того часу у випускників будуть групові та індивідуальні консультації з метою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

 

За словами Надії Балабуст, останні дзвоники у школах організовуватимуть у тому форматі, який буде дозволений залежно від епідситуації. Як зазвичай, вони пройдуть в останній навчальний день.

 

«Коли буде останній дзвоник в 11 класів, прийматиме рішення заклад освіти. Але оскільки освітній процес в них буде тривати й червні, то для випускних класів останні дзвоники плануються теж 11 червня», – додає вона.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі