1 Жовтня, 2020 У Давидківцях нарешті запрацював дитячий садок
Новозбудований дитячий садок у Давидківцях, що у Хмельницькому районі, загалом розрахований на 80 дітей. Свого часу до нього було прикуто чимало уваги: під час будівництва його інспектував особисто президент України, а у день запланованого відкриття, 1 вересня, з візитом у ДНЗ прибув прем’єр-міністр. Проте у перший день осені дитсадок так і не прийняв своїх маленьких вихованців.
Наступною датою, коли садок мав би запрацювати, було 14 вересня. Але й до того часу навчальний заклад не був готовий до відкриття.
І ось нарешті 1 жовтня ДНЗ нарешті запрацював. Наразі його відвідують 50 вихованців. Згодом їх має побільшати. За словами сільського голови Давидківців Олександра Ланкевича, до садочка ходитимуть 75 дітей, тобто заклад заповниться майже на 100%.
- На Хмельниччині 80% укриттів у закладах освіти не готові до початку навчання
- Волонтери у Хмельницькому організовують курси української мови
- У Хмельницькому стартують безплатні курси з вивчення української мови для переселенців
- У бібліотеках Хмельницького збирають книги для діток-переселенців
- Освітній процес відновиться як для жителів Хмельниччини, так і для тимчасово внутрішньо переміщених осіб