Освіта

8 Лютого, 2021 У Хмельницькому нагородили учасників змагань “Прангліміне”

Сьогодні, 8 лютого у хмельницькій гімназії №1 відбулось нагородження учасників і переможців онлайн змагань з усного рахунку “Прангліміне”.

 

Назва змагання “Прангліміне” пішло від назви острова Пранглі в Естонії, де зусиллями директора школи Kalev Poldsaar було розроблено алгоритм і проведено перші змагання з усного рахунку.

 

Команда Міксіке багато років активно працювала над розвитком змагань з усного математичного рахунку в школах Естонії і тепер це вже міжнародні змагання, в яких можуть брати участь учні всіх класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, вчителі, викладачі, батьки.

 

Змагання Прангліміне проводяться в Естонії, Латвії, Литві, Словенії та Україні. Щороку в змаганнях беруть участь понад 30 000 учасників.

 

Хмельничани беруть участь в цих розвиваючих змаганнях з 2016 року. А справжнім їхнім провідником у маси стала викладачка математики першої гімназії Івасюнько Майя Юріївна.

 

Саме її вихованці беруть активну участь у змаганнях та уже добиваються перемог і стають справжніми місцевими зірками на церемонії нагородження.

 

Так, на обласному етапі переможцем став шестикласник Ігор Воєділо, якому тепер весною доведеться відстоювати честь нашої області та гімназії уже на всеукраїнському рівні. Спочатку було важко, – каже Ігор, – але з часом, після багатьох тренувань прийшли результати.

 

Сама Майя Юріївна теж бере участь і перемагає у своїй категорії змагань, показуючи учням приклад і заохочуючи їх ще більше.

 

Не стоїть осторонь і керівництво навчального закладу. Директор гімназії пообіцяв весною провести змагання серед усіх бажаючих гімназистів.

 

Також весною мають відбутись і всеукраїнські змагання. Гімназисти запрошують усіх бажаючих не тільки вболівати за них, а й самим брати участь у змаганнях, розвиваючи власні математичні здібності.

 

Джерело “Хмельницькі новини“.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі