Освіта

5 Лютого, 2021 У Хмельницькому призначили нову очільницю Департаменту освіти і науки

Міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження про призначення Балабуст Надії Юріївни на посаду директора Департаменту освіти та науки.

 

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті міської ради.

 

Крім того, новій директорці розпорядилися присвоїти черговий, восьмий, ранг посадової особи місцевого самоврядування і встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50% до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років.

 

Згідно із декларацією від березня 2020 року, Надія Балабуст у 2019 році володіла квартирою у Хмельницькому площею 64,5 метра, за яку виплачувала кредит.

 

У власності її чоловіка, Сергія Балабуста, перебувало кілька земельних ділянок. Одна з них у Хмельницькому загальною площею 721 метра, та дві в селі Везденьки Хмельницького району – по 6 142 (м2) і 17 232 (м2).

 

Також Надія Юріївна задекларувала легковий автомобіль «KIA Magentis» 2008 року випуску.

 

У 2019 році Надія Балабуст отримувала зарплату за двома місцями роботи. У Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті їй нарахували 71 588 гривень заробітної плати та близько 70 тисяч гривень за роботу у Виконавчому комітеті міської ради. Крім того, вона отримала 2580 гривень допомоги при народженні дитини та понад 43 тисячі гривень державної соціальної матеріальної допомоги.

 

 

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі