Освіта

11 Березня, 2021 У Хмельницькому розпочали будівництво ІІ-ої черги об’єкту НВК на Озерній

Депутати Хмельницької облради виділять 10 млн грн на будівництво навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 у Хмельницькому.

 

Про це сказано у поснювальній записці до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2021 рік”, – пише “НГП”.

 

Слід відмітити, що у вересні 2020 року було завершено будівництво І-ої черги об’єкту, зокрема введено в дію ясла-сад.

 

Будівництво ІІ-ої черги, зокрема приміщення школи на 480 уч.місць, розпочато у 2019 році за рахунок коштів капітального характеру державного та місцевого бюджетів.

 

Наразі побудовано стіни, змонтовано дах, встановлено вікна та зовнішні двері.

 

У поточному році фінансовий ресурс обласного та міського бюджету на суму 40,1 млн грн буде спрямовано на проведення внутрішнього опорядження: стяжка підлоги, шпаклювання стін, облицювання плиткою, встановлення внутрішніх дверей, тощо.

 

Виконком Хмельницької міської ради планує доручити фінансовому управлінню організувати та провести підготовчі заходи із запозичення до міського бюджету 60 мільйонів гривень для завершення будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 (мікрорайон Озерна).

 

Об’єкт складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних. Планується, що відкриття навчального закладу дозволить запровадити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі