Освіта

31 Липня, 2021 У Хмельницькому стартував набір на другий потік навчання у «Школі молодого підприємця»

Розпочато набір на другий потік навчання у «Школі молодого підприємця» в рамках проєкту «Розвиток МСП з допомогою Центру підприємництва і інноваційної підтримки IHUB». Навчання розраховане на підприємців Хмельницької міської територіальної громади.

 

Тривалість навчання – 5 днів.

 

Дата проведення – 16-20 серпня 2021 року.

 

Учасники матимуть можливість пройти комплексне п’ятиденне навчання в офлайн-форматі та отримати необхідні знання для розвитку власної справи.

 

Крім того, випускники Школи матимуть змогу презентувати власні ідеї під час конкурсу перспективних ідей бізнес-ініціатив та поборотися за грант від Хмельницької міської ради на реалізацію своєї ідей.

 

Умови участі: безкоштовно, на конкурсній основі.

 

Участь у проєкті можуть взяти громадяни України, віком від 18 до 40 років, які займаються підприємницькою діяльністю на теренах Хмельницької міської територіальної громади, мають перспективні ідеї бізнес-ініціатив та хочуть зміцнити власний бізнес в нових умовах, пов’язаних із COVID-19.

 

Прийом заявок на навчання триває до 12 серпня.

 

Форма для реєстрації за посиланням.

 

Захід організовує Хмельницький ІТ кластер у співпраці з Хмельницька міська рада в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі