Освіта

22 Травня, 2021 У Хмельницькому відкрили мобільний бібліотечний пункт

У мікрорайоні Ружична відкрили мобільний бібліотечний пункт бібліотеки-філії №7 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади.

 

Про це повідомляє пресцентр міськради.

 

Бібліотечний пункт обслуговуватиме читачів мікрорайону двічі на тиждень: у вівторок (з 9.00 до 12.00) та у четвер (з 14.00 до 17.00). Книги замовлятимуть з фонду бібліотеки-філії №7, який складає понад 38 тисяч видань для дітей та дорослих.

 

Ідея створення книгозбірні у цьому мікрорайоні належить його мешканцю Едуарду Нікітіну. Ружична досить велика, тут проживає понад три тисячі людей, є школа та садочок, а бібліотеки не було вже цілих 20 років. До найближчої ж книгозбірні (а це якраз і є філія №7, що по вулиці Інститутській, 8) доїхати складно, особливо людям пенсійного віку.

 

На святкову подію запросили школярів місцевої загальноосвітньої школи №19. Для них влаштували вікторини, запропонували повідгадувати загадки, організували ігри. Також дітвора отримала книжкові та солодкі подарунки.

 

 

Досить символічним виявився той факт, що бібліотечний пункт у Ружичній створили в тому ж приміщенні, в якому ще у другій половині ХІХ століття на базі земської школи було сформовано невеличку бібліотеку.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі