Освіта

8 Грудня, 2020 У Хмельницькому військові провели “уроки мужності” для школярів

Днями військовослужбовці 19 ракетної бригади «Свята Варвара» в рамках національно-патріотичного виховання зростаючої молоді провели «уроки мужності» з учнями Навчально-виховного комплексу №9 та Гімназії №2 міста Хмельницького.
 
Заняття складалися з двох частин: теоретичної та практичної. Учням 2-А класу продемонстрували сучасні засоби зв’язку та познайомили з умовами несення військової служби.
 
“Дітям було надзвичайно цікаво спробувати поспілкуватися за допомогою радіозв’язку і дізнатися багато цікавої інформації про професію військового”, – сказано у повідомленні Хмельницького обласного військкомату.
 
 
Із учнями 11-Б класу захід тривав лише один урок, але був дуже насиченим на інформацію, враження і це дало змогу налагодити комфортні умови для відкритого спілкування. Для майбутніх випускників було продемонстровано короткий відеоролик про ракетну бригаду, проведено частину заняття з надання першої невідкладної медичної допомоги при масивній кровотечі та перекритті дихальних шляхів, а також фрагмент заняття з військової топографії.
 
 
Військовослужбовці розповіли юнакам про різні аспекти життєдіяльності військової частини, довели основні вимоги до майбутнього військовослужбовця за контрактом, відповідальний, не легкий та почесний шлях військовослужбовців в забезпеченні миру та стабільності в державі, про умови походження військової служби за контрактом і її переваги, як державної служби особливого характеру.
 
Діти власними очима змогли побачити, якою зброєю та обладнанням користуються сучасні військовослужбовці. Багато хто вперше познайомився з професією військового і зрозумів, що це дещо більше ніж робота – це відповідальне покликання.
 
Діти задавали багато додаткових питань різного спрямування і виявили бажання продовжити спілкування та у майбутньому завітати до 19 ракетної бригади «Свята Варвара».
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі