Освіта

9 Вересня, 2021 В разі посилення карантину більшість шкіл Хмельниччини може перейти на “дистанційку”

Все залежатиме від рівня вакцинації педагогічного колективу, адже згідно постанови Кабінету Міністрів України робота закладу освіти в умовах посилення карантинних обмежень можлива лише у випадку, коли вакциновано від COVID-19 понад 80% вчителів.

 

Як зазначили в облдержадміністрації, на сьогодні в області такого показника вакцинації досягли у 31 закладі середньої освіти та 38 закладах дошкільної освіти. Серед цих закладів, наприклад, Чоронокозинецький ліцей Орининської ТГ (84%), Котюржинецька гімназія Заслучненської сільської ради (90%),  Ярмолинецька громада – Москалівський ЗЗСО (80%) і Сутковецький ЗЗСО (95%), Шмирківська ЗОШ Наркевицької громади (80%), Борсуківська гімназія Новоушицької громади – 87,5%.

 

Наразі в школах працює понад 36,5 тис. осіб. Дані свідчать, що рівень вакцинації серед працівників освіти є недостатнім, адже першу дозу отримали понад 24 тисячі освітян, а два щеплення – лише 12393 з них, що становить близько 30%.

 

Освітня галузь в області є однією із найчисельніших, отже питання вакцинації працівників освіти є дуже важливим для боротьби з поширенням COVID-19. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі