Освіта

22 Січня, 2021 Яким буде навчання в школах Хмельниччини після локдауну

Локдаун в Україні, що розпочався 8 січня, закінчується вже цієї неділі. На цей період школярі Хмельницької області перейшли на дистанційне навчання. Тому вже з понеділка, 25 січня, вони повертаються до очної форми.

 

У МОН нагадали, з 25 січня в закладах освіти залишається обов’язковою низка протиепідемічних заходів. Згідно із постановою Кабінету Міністрів забороняється:

 • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
 • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
 • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Також за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можуть продовжити навчання у змішаному або очному режимі.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі