Події

26 Березня, 2021 Депутати Хмельницької облради створили депутатську групу “Єдність”

«Єдність» – депутатську групу  під такою назвою створено у Хмельницькій обласній раді. У неї повним складом увійшли депутати трьох впливових фракцій – «Батьківщини», «Слуги народу» та «За конкретні справи».  Головою групи обрано депутатку-«батьківщинівку» Оксану Каденко.

 

До об’єднання  27 обранців області спонукало прагнення спрямувати діяльність обласного «парламенту» на ефективний захист інтересів мешканців Хмельниччини, аби, як наслідок, кожен житель області  відчув на собі  позитивні результати  діяльності ради. Поки ж що на слуху у виборців були лише сесійні пристрасті щодо розподілу ключових посад у самоврядному органі…

 

«Партія «За конкретні справи» – регіональна політична сила. І захист інтересів мешканців області  – пріоритет нашої діяльності. Тому ми готові співпрацювати з усіма фракціями, котрі на ділі, а не на словах, хочуть змін  на краще на Хмельниччині», – говорить  депутат Хмельницької обласної ради, керівник фракції  партії «За конкретні справи» Уляна Ткаченко.

 

«Ми повинні працювати на розвиток  нашої області, задоволення потреб мешканців Хмельниччини незважаючи на політичні переконання, адже сьогодні є багато болючих проблем, які потребують негайного розв’язання», – наголошує депутат Хмельницької обласної ради, керівник фракції політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» Оксана Бочкарьова і підкреслює, що єдине бачення розвитку краю  має бути спільним в усіх депутатів самоврядного органу.

 

«Балотуючись до Хмельницької обласної ради я мала на меті працювати на користь  Хмельниччини. Але перше, що побачила – відсутність консолідації зусиль та конструктивної співпраці  депутатського корпусу на розв’язання  болючих проблем області. Переконана, що спільними зусиллями ми змінимо ситуацію», – зазначає депутат Хмельницької обласної ради (фракція ВО «Батьківщина») Оксана Каденко. Вона наголосила, що депутатська група є відкритою і до «Єдності» можуть долучитися висуванці інших політичних сил області, представлені у раді.   

 

До цього часу у Хмельницькій обласній раді 8-го скликання, окрім семи депутатських фракцій за партійною приналежністю, було три депутатські групи за галузевою ознакою – медичною, аграрною, виробничою. Проте об’єднання у депутатську групу  висуванців різних партій повним складом фракцій відбувається вперше, і, ймовірно, не тільки у цій каденції ради, а й останніх скликаннях,  та має ознаки формування  регіональної сили, спроможної змінити ситуацію в області.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі