Події

11 Березня, 2021 Дмитро Разумков поспілкувався із медиками та пацієнтами Хмельницького військового госпіталю

Під час робочої поїздки до Хмельниччини Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Хмельницький військовий госпіталь, де поспілкувався із медичними працівниками та бійцями, які проходять лікування. 

 

Дмитро Разумков поцікавився особливостями  роботи медичного закладу в умовах пандемії, зокрема, й роботою інфекційного відділення військового госпіталю. У медичному закладі повідомили, що в інфекційному відділенні наразі перебуває 12 хворих, а загальна кількість працівників, які вже перехворіли на COVID-19, складає близько однієї третини. Крім того, упродовж ранку вакцинували 10 осіб.

 

Голова Парламенту відзначив, що оновлення матеріально-технічної бази шпиталю продовжується, встановлюється нове обладнання.

 

«Щось робиться за рахунок держави, щось – за рахунок волонтерів», – сказав він та додав, що вирішувати проблемні питання, які є у  Хмельницького військового госпіталю, можливо лише об’єднавши зусилля центральної та місцевої влади.

 

Голова Верховної Ради ознайомився із роботою відділень госпіталю та здійснив покладання квітів до пам’ятного знаку бійцям, які віддали життя за незалежність України.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі