Події

11 Березня, 2021 Дмитро Разумков провів нараду з питань роботи Хмельницької АЕС. ФОТО

11 березня Хмельницьку АЕС, у рамках робочої поїздки Хмельниччиною, відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.
 
Голова ВРУ здійснив обхід машзалу першого енергоблока Хмельницької АЕС, після чого провів нараду з питань роботи та перспектив розвитку ХАЕС, – повідомляє пресслужба АЕС.
 
Дмитро Разумков зауважив, що серед інших об’єктів Хмельниччини, ХАЕС посідає важливе стратегічне місце для забезпечення енергетичної безпеки та економічної стабільності не лише західного регіону, але і держави загалом. Частка ХАЕС у реалізації товарної продукції Хмельницької області складає 13,6%. Підприємство є одним із найбільших платників податків до бюджетів усіх рівнів та фондів страхування. Не можна недооцінювати внесок ХАЕС у 7,6% у загальний виробіток електроенергії  держави, щодоби ХАЕС генерує понад  48 млн. кВт * год електроенергії.
 
У ході наради акцентувалась увага на проблемах атомної енергетики як  комплексу проблем галузі.
 
«Ми готові долучитись спільно з Президентом України, керівництвом Хмельницької області, народними депутатами від Хмельниччини до їх вирішення. Спільно рухаючись вперед, зможемо створити конкурентні можливості  як для держави, так для енергетиків», – наголосив Дмитро Разумков.
 
 
Питанню добудови енергоблоків Хмельницької АЕС приділяється особлива увага. На даному етапі проект Закону України «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3, 4 Хмельницької атомної електростанції» направлено до Кабінету Міністрів України. Очікується, що найближчим часом цей Закон буде винесено на розгляд Верховної Ради України. Поки що завершується процедура оцінки впливу на довкілля будівництва енергоблоків №3, 4 Хмельницької АЕС, у тому числі транскордонні консультації та готується відповідний висновок.
 
Голова Верховної Ради закликав до консолідації зусиль для добудови енергоблоків №3,4, щоб використати нашу стратегічну перевагу, захистити інтереси держави, надати суттєвий поштовх розвиткові економіки.
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі