Події

11 Березня, 2021 Дмитро Разумков відвідав Національну академію Державної прикордонної служби у Хмельницькому

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков переконаний, що Україна відновить контроль на всіх ділянках державного кордону.

 

Про це він заявив під час відвідання Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького в межах робочої поїздки на Хмельниччину.

 

«Так, частина нашого кордону не знаходиться під вашим контролем. Але я впевнений, що через деякий час саме українські прикордонники будуть стояти на українському кордоні, як це передбачено Конституцією», – сказав він.

Голова Парламенту зазначив, що випускники Національної академії були серед тих, хто одними з  перших став на захист територіальної цілісності України у 2014 році, чотирьом присвоєно звання Героя України посмертно.

 

«Упевнений, що ваша Академія посідає серйозне місце в безпеці та обороні нашої держави. Спеціалісти, яких ви готуєте, обрали навіть не професію, а покликання, якому віддають частину себе, жертвують своїми родинами, здоров’ям і життям на користь та на благо нашої держави», – підкреслив Дмитро Разумков. Голова Парламенту ознайомився з роботою навчального закладу та вручив відзнаки Верховної Ради України представникам Академії.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі