Події

22 Січня, 2022 Хмельниччина в складі трьох областей відзначила День Соборності України

Щороку, 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Хмельниччина відзначає День Соборності.
 
Цьогоріч відзначення Дня Соборності України відбулось на кордоні Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей, символізуючи об’єднання українських земель в одну державу.
 
Делегацію Хмельниччини очолювали голова облдержадміністрації Сергій Гамалій та заступники голови ОДА Сергій Ткачук і Володимир Юр’єв, тернопільську – голова Тернопільської ОДА Володимир Труш та чернівецьку – голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.
 
Розпочались заходи з зустрічі на “мості Єднання”. Учасники делегацій традиційно обмінялися хлібом-сіллю та символічно поєднали дві половини державного стяга.
 
 
Особливим моментом сьогоднішнього святкування стала фіксація спільного рекорду України. На межі трьох областей було розміщено найбільший трисвічник, виготовлений у формі Державного Герба України – Тризуб, розмірами 750 * 1800 см. Як факт реєстрації та визнання рекорду кожному очільнику області вручено дипломи голови наглядової ради національного проєкту “Книга рекордів України”.
 
 
В продовження урочистостей, святкового настрою всім присутнім додали театралізовані постановки та патріотичні пісні від творчих колективів, що лунали з головної сцени.
 
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі