Події

14 Вересня, 2021 Хмельницький долучається до екологічної акції

Хмельницький долучається до найбільшої екологічної акції осені «Всесвітній день прибирання!» («World Cleanup Day»), підготовка до якої офіційно стартувала в Україні.

 

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – це міжнародна соціально- екологічна акція з прибирання. Акція традиційно відбудеться в третю суботу вересня в 24 регіонах України та 180 країнах світу – 18 вересня 2021 року о 10.00, з дотриманням карантинних норм та обмежень.

 

Акція відбувається з метою формування культури чистоти і дбайливого ставлення до довкілля, зменшення негативного впливу громадян на навколишнє середовище, розвитку всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові громад.

 

Організатори – Всеукраїнський молодіжний рух «Let`s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Всеукраїнської асоціації громад, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.

 

Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів.

 

Формати прибирань будуть різні:

 

– колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції;

– індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони;

– цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії;

– картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток «EcoHike» та відмічайте забруднені й очищенні території.

 

В акції беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.

 

Долучитися до акції можна як волонтер, координатор, учасник та партнер.

 

Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини.

 

Робіть фото, сторіс на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших.

 

Приєднуйтесь до наймасштабнішої соціальної події у с віті!

 

Детальніше про акцію можна дізнатися на сайті www.letsdoitukraine.org.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради за телефонами 65-23-64, 65-65-90.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі