Події

21 Березня, 2021 На Хмельниччині поліцейським офіцерам громади вручили помпові рушниці та 14 службових автівок

Напередодні, 20 березня, на головній площі Хмельницького відбулася вручення ще 14 службових автомобілів поліцейським офіцерам громади в Хмельницькій області. 

 

“Рівно рік тому Хмельниччина одна із перших долучилася до пілотного проекту “Поліцейський офіцер громади”, який показав, що сьогодні дякуючи тому, що поліцейський постійно знаходиться на території обслуговування, що він живе життям громади, переймається всіма проблемами громадян на своїй території, дає нам можливість створити безпечний простір у кожному куточку нашої області. Дякуючи підтримці органів влади та урядування ми маємо можливість чітко та швидко спрацювати за принципами прозорості і співпраці населення на правах партнерства. Дякую кожному з вас за ту комунікацію, яка існує між Нацполіцією і громадами на місцях, дякую за державну позицію, яка постійно відчувається в нашій спільній роботі”, – сказав начальник ГУНП в Хмельницькій області, полковник поліції Руслан Герасимчук, звертаючись до присутніх.

 

58 офіцерів громади отримали ще 14 транспортних засобів. Додатково кожний офіцер громади отримав помпові рушниці, що дасть можливість населенню на території обслуговування почувати себе більш безпечно. Крім цих автомобілів, ще 10 підрозділів поліції Хмельниччини отримали також автотранспорт.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі