Події

8 Серпня, 2021 На Хмельниччині стартував сезон з полювання на пернату дичину

Розпочався мисливський сезон з полювання на пернату дичину на території Хмельницької області.

 

Мисливців застерігають та просять бути обережними під час поводження із зброєю:

“Не допускайте порушень техніки безпеки під час проведення полювання, заздалегідь перевіряйте наявність усіх документів, які дають право проводити полювання. Будьте взаємоввічливими, та з розумінням віднесіться до повноважень екоінспекторів, які, спільно з представниками мисливських угідь та правоохоронцями, проводитимуть посилені заходи державного нагляду  за дотриманням вимог природоохоронного законодавства”.

Відповідальність за порушення правил полювання: адміністративна – ст. 85 Кодексу України про адмінправопорушення, та кримінальна – ст. 248 Кримінального кодексу України.

 

Окрім того, порушник сплачує збитки, завдані внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання. Наприклад, за незаконно добуту або знищену куріпку сіру мисливець повинен бути сплатити 2000 гривень, голуба, качку, кулиску, лиску чи перепілку – 1000 гривень.

 

Також нагадуємо про обачне поводження з вогнем! Пам’ятайте, що сірник, недопалок або інше джерело вогню, може завдати значної шкоди навколишньому природному середовищу та його мешканцям.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі