Події

7 Липня, 2021 На Хмельниччині відчинили дві філії Музею органів внутрішніх справ. ФОТО

З нагоди 6-ї річниці Національної поліції України на Хмельниччині запрацювали одразу дві філії Музею органів внутрішніх справ Хмельниччини — у Кам’янці-Подільському та Ізяславі. Розташовані вони в приміщеннях територіальних підрозділів поліції.
 
У кожному з музеїв — приблизно по 2 тисячі експонатів, які ілюструють різні історичні епохи і функціонування в них правоохоронної системи.
 
Традиційно на відкриття філій Музею органів внутрішніх справ краю завітали представники органів місцевої влади, керівництво ГУНП, діючі працівники та ветерани органів внутрішніх справ.
 
Для пенсіонерів ОВС відкриття музеїв стало особливо трепетною подією. У сивочолих чоловіків, які прослужили в правоохоронних органах по 25 і більше років, спогади у цих стінах ллються рікою. Адже за кожним предметом, за кожною фотографією — люди, історії, події.
 
Чимало експонатів подарували музеям воїни-афганці, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники АТО-ООС, які служили і служать у правоохоронних органах.
 
На відкритті цих двох філій ентузіасти музейної справи не зупиняються. Найближчим часом планується відкриття ще кількох кімнат-музеїв правоохоронної діяльності.
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі