Події
23 Лютого, 2021 Пішла на побачення та не повернулась: неповнолітню дівчину розшукали у Славуті
Неповнолітню ученицю ліцею, яку в м. Нетішин розшукували вихователі, а знайшли поліцейські.
22 лютого близько 23 години до поліції Шепетівського району звернулась вихователь гуртожитку Нетішинського професійного ліцею та повідомила, що одна з учениць після 22 години відсутня, її мобільний відключено, а про місце її знаходження ніхто не знає.
На пошуки дівчинки залучили усі наряди поліції, ювенальну превенцію, орієнтування на дитину було надано усім мобільним та пішим екіпажам.
Як повідомили у Шепетівському районному відділі поліції, протягом всієї ночі правоохоронці встановлювали місце знаходження 16-річної ліцеїстки. Згодом дівчина таки вийшла на зв’язок, що допомогло поліцейським відшукати її у сусідній Славуті.
За цей час правоохоронці зібрали інформацію про те, з ким дівчина спілкується, товаришує, про її подруг та знайомих.
Відтак встановили хлопця, до якого вона приїхала. Молоді люди познайомились того річ та підтримували стосунки. Цього ж дня також зустрілись, та побачення затягнулось, тому дівчина не поспішала до гуртожитку.
Лише на ранок поліцейські повернули мандрівницю до місця навчання.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
- У Хмельницькому не стало заслуженого журналіста України Йосипа Ядухи
- На одному з будівництв у Хмельницькому горіла тимчасова споруда (відео)
- “У пандемії – жіноче обличчя”: хмельничанки 8 березня вийдуть на акцію
- У Хмельницькому ліквідовують прориви водопроводу у трьох мікрорайонах
- У Хмельницькому тимчасово змінять рух тролейбусів