Події

20 Січня, 2021 Помер хмельницький журналіст і телеведучий Євген Семенюк

Учора, 19 січня, не стало відомого на Хмельниччині журналіста та телеведучого Євгена Семенюка.

 

Про це повідомляє сайт “Є”.

 

Серце Євгена Валерійовича зупинилось на 76 році життя. Він присвятив телебаченню Хмельниччини 24 роки свого життя.

 

«Ми з Євгеном почали працювати на «Поділля-Центр» ще у 1991 році, — розповідає про колишнього колегу заслужений журналіст України Павло Хорошенюк. — Євген був хорошою, веселою людиною. Як журналіст він був справжнім професіоналом. Особливо знався на сфері культури. Мав міцні стосунки з художниками та письменниками, з якими був на одній хвилі».

 

Біографія і творчий шлях

 

Євген Семенюк народився 15 серпня 1945 року в селі Чухелі Волочиського району. Після служби в армії Євген Валерійович здобув журналістський фах у Львівському державному університеті імені Івана Франка. Свій журналістський шлях він розпочав, працюючи кореспондентом Кам’янець-Подільської міськрайонної газети «Прапор жовтня». Саме тоді, у 1980 році, Євген Валерійович видав свою першу книгу «Кам’янець-Подільський: історико-архітектурний нарис». Впродовж 1991-2015 років він працював журналістом, ведучим, завідувачем відділу культурно-публіцистичних програм обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-Центр». 

 

Серед нагород, які він здобув – ордени Володимира Великого ІІІ ступеня, Христа Спасителя, відзнака «Хрест заслуги», нагорода «Золота медаль журналістики»… Також він був лауреатом премій імені Якова Гальчевського та міської премії імені Богдана Хмельницького у галузі історії, культури і мистецтва.

 

За попередньою інформацією, Євгена Валерійовича проведуть в останню путь у Хмельницькому 21 січня.

 

Співчуваємо рідним та близьким.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі